Ndrysho kërkimin tuaj
16 shpallje
FOTOGRAFI
truell

shes truellin ne fsh vresht e vushtrris ne siperfaqje prej 6.04 ari truelli asht me dokumente te rregullta...


Publikuar më Feb 19, 2024
Punetore ndihmese per pune te shtepise

Kerkojme Punetore ndihmese per pune te shtepise. Lokacioni: Fshati Llabjan, Komuna e Pejes. Orari i...


Publikuar më Feb 18, 2024
Lokale me qira në qendër të Gjilanit

Lokale me qira në qendër të Gjilanit


Publikuar më Feb 04, 2024
Lokale me qira në qendër të Gjilanit

Lokale me qira në qendër të Gjilanit


Publikuar më Feb 04, 2024
JEPET ME QIRA LOKALI NE Lagjen KALABRIA Prishtinë

Leshohet me qira Lokali 56m2 per veprimtari te ndryshme legale. Ështe i ndertuar me standarte bashkohore i...

çmimi  500€

Publikuar më Jan 15, 2024
ipen dy lokale me qera ne ferizaj

lokalet jan te shkolla tefik qanga ne ferizaj

çmimi  1€

Publikuar më Jan 12, 2024
Shitet trualli

Shes truallin 55 ari ne fshatin koliq ne rrugen ibush beka afer trafos se rrymes eshte me dokumente te...

çmimi  3500€

Publikuar më Dec 18, 2023
SHTËPI EXLUZIVE

SHITET SHTËPIA ME TRE SISTEME NGROHJE QËNDRORE DHE KLIMË SHTËPIA ËSHTË DY KATËSHE ME DY HYRJE -180m2 KATI...


Publikuar më Nov 28, 2023
ipen lokalet me qera ne ferizaj

ipen dy lokale me qera te shkolla tefik qanga ne kryq objekti 15 katsh njeri esht 23 m2 kurse tjetr 78 m2...

çmimi  1€

Publikuar më Nov 20, 2023
LAGJJA QETËSIA Shtepi,Toka

Vendii Ku Filloni Një Jetë Te Re , LAGJJA QETËSIA Ka Filluar Shitja e shtepive Tel +383 49 436 400 +383...


Publikuar më Nov 16, 2023
Leshohet lokali me qera

Me kënaqësi do të ju prezentojë në lidhje me mundësinë për të marrë një lokal me qera tërheqës dhe...

çmimi  300€

Publikuar më Nov 08, 2023
Shes kamin

Shes kaminin e perdorur pak. Çmimi 70 euro.

çmimi  70€

Publikuar më Oct 18, 2023
Leshohet lokali me qera

Me kënaqësi do të ju prezentojë në lidhje me mundësinë për të marrë një lokal me qera tërheqës dhe...

çmimi  350€

Publikuar më Oct 16, 2023
Shtëpia në Shitje

Shtëpia gjindet në rr. Mitrovicë-Pejë 5 min. nga Stacioni i Autobusve 200m. mbi "Urë të Gjakut" Shtëpia ka...

çmimi  440000€

Publikuar më Oct 11, 2023
Vetura me Qira

•RENT A CAR LINZ REZERVO VETURË TË SIGURT, FAMILJARE DHE EKONOMIKE: • TOURAN 1.6, AUTIMATIK, TDI...


Publikuar më Sep 25, 2023
Banes me qera

Banes e mobiluar

çmimi  250€

Publikuar më Sep 06, 2023