Ndrysho kërkimin tuaj
29 shpallje
FOTOGRAFI
Shiten enët delimano

Shitën enët delimano,të papërdorura. Çmimi 70 euro.

çmimi  70€

Publikuar më Jul 20, 2024
JEPET ME QIRA LOKALI NE Lagjen KALABRIA Prishtinë

Leshohet me qira Lokali 56m2 per veprimtari te ndryshme legale. Ështe i ndertuar me standarte bashkohore i...

çmimi  500€

Publikuar më Jul 16, 2024
ipen dy lokale me qera ne ferizaj

lokalet jan te shkolla tefik qanga ne ferizaj

çmimi  1€

Publikuar më Jul 13, 2024
Banesa me qera 'SEZONALE'

Jepet me qera apartament "sezonal". Strehimi përfshin: Sallon dhe kuzhine 2. Dhoma e gjumit 1 Banjo...


Publikuar më Jul 12, 2024
Banesa me qera 'SEZONALE'

Leshohet banesa me qera "Sezonale" Banesa perfshine: Dhome e ndenjes dhe kuzhine 2.Dhome gjumi 1...


Publikuar më Jul 12, 2024
Banesa me qera 'SEZONALE'

Leshohet banesa me qera "Sezonale" Banesa perfshine: Dhome e ndenjes dhe kuzhine 1.Dhome gjumi 1...


Publikuar më Jul 12, 2024
ofrojnë kredi në mes të veçanta serioze

ofrojnë kredi në mes të veçanta serioze Për të gjithë ata që janë të regjistruar në një bankë, të ndaluar...

çmimi  2€

Publikuar më Jul 09, 2024
Jepet me qera studio e mobiluar

Miremengjes Përshkrimi:E vendosur në një ndërtesë të re të nivelit të lartë, kjo studio është ideale për...

çmimi  475€

Publikuar më Jul 09, 2024
Banese ne shitje

BANESË NË SHITJE në Bregun e diellit Lokacioni: afër Royal mall dhe rrugës b, kompleksi Miri...


Publikuar më Jul 01, 2024
leshohet me qira banesa ne ulpiane

leshohet banesa me qira ne ulpiane tek banesat me tulla te bardha ne ulpiane (ish banesat e u...

çmimi  200€

Publikuar më Jun 21, 2024
Shitet trualli

Shes truallin 55 ari ne fshatin koliq ne rrugen ibush beka afer trafos se rrymes eshte me dokumente te...

çmimi  3500€

Publikuar më Jun 18, 2024
Leshohet banesa me qera

Ofrohet për qira një banesë e mrekullueshme me një dhomë gjumi, sallon, kuzhinë, banjo dhe tarracë. Banesa...

çmimi  320€

Publikuar më Jun 01, 2024
Leshohet banesa me qera

Ofrohet për qira një banesë e mrekullueshme me një dhomë gjumi, sallon, kuzhinë, banjo dhe tarracë. Banesa...

çmimi  320€

Publikuar më Jun 01, 2024
SHTËPI EXLUZIVE

SHITET SHTËPIA ME TRE SISTEME NGROHJE QËNDRORE DHE KLIMË SHTËPIA ËSHTË DY KATËSHE ME DY HYRJE -180m2 KATI...


Publikuar më May 29, 2024
LOKAL NE SHITJE TE KOMUNA E VJETER E PRISHTINES

Shitet lokali te Komuna e vjeter e Prishtines 25m2, rruga UCK Tel: +383 44 248 455

çmimi  52000€

Publikuar më May 26, 2024
ipen lokalet me qera ne ferizaj

ipen dy lokale me qera te shkolla tefik qanga ne kryq objekti 15 katsh njeri esht 23 m2 kurse tjetr 78 m2...

çmimi  1€

Publikuar më May 21, 2024
Shitet toka

RISI RISI SHITET TOKA Hapesira 83 ari Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC Me pronar shqiptar dhe me...


Publikuar më May 20, 2024
Toka be shtje

RISI RISI SHITET TOKA Hapesira 83 ari Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC Me pronar shqiptar dhe me...


Publikuar më May 20, 2024
LAGJJA QETËSIA Shtepi,Toka

Vendii Ku Filloni Një Jetë Te Re , LAGJJA QETËSIA Ka Filluar Shitja e shtepive Tel +383 49 436 400 +383...


Publikuar më May 17, 2024
KONKURS PUNE DUBROVNIK-KROACI

Kompania N.N.SH “CO-ING” shpall konkurs pune për këto pozita në DUBROVNIK-KROACI. • 5 Pozita për Mjeshtër,...


Publikuar më May 16, 2024
Leshohet lokali me qera

Me kënaqësi do të ju prezentojë në lidhje me mundësinë për të marrë një lokal me qera tërheqës dhe...

çmimi  300€

Publikuar më May 09, 2024
Pronë dhe Lokale në shitje

Pronë dhe Lokale afër qendrës së Prishtinës (400 Metra) në shitje.


Publikuar më May 06, 2024
Prodajem stan u Pristini naselje suncani breg 55+48m2

Opis: Prodaje se stan u Pristini KOJI SE VISE GODINA UNAZAT IZDAJE POD KIRIJU na Suncanom bregu, blok 5,...

çmimi  56000€

Publikuar më May 05, 2024
Shitet Shtëpia në Prishtinë

Shitet shtëpia në Prishtinë. Shtëpia gjindet në rrugen Bedri Sokoli, në Lagjen Vreshta. - 250 metra...


Publikuar më May 01, 2024
Leshoje banesen me qira

Leshoje banesen me qira te qafa eshte 50 m2 eshte e pershtatshme : per banim dhe zyre.Eshte ne katin e 2...


Publikuar më Apr 07, 2024
truell

shes truellin ne fsh vresht e vushtrris ne siperfaqje prej 6.04 ari truelli asht me dokumente te rregullta...


Publikuar më Feb 19, 2024
Punetore ndihmese per pune te shtepise

Kerkojme Punetore ndihmese per pune te shtepise. Lokacioni: Fshati Llabjan, Komuna e Pejes. Orari i...


Publikuar më Feb 18, 2024
Lokale me qira në qendër të Gjilanit

Lokale me qira në qendër të Gjilanit


Publikuar më Feb 04, 2024
Lokale me qira në qendër të Gjilanit

Lokale me qira në qendër të Gjilanit


Publikuar më Feb 04, 2024