leshohet me qira banesa ne ulpiane


200€
Publikuar më Jun 21, 2024 | Numri i Vizitave: 164 | ID: #0675
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: ulpiane
Numëri i telefonit: 049400958
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Sipërfaqja: 40 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Ngrohje qendrore
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Rrethina:
Afër asfaltit
Përshkrimi

leshohet banesa me qira ne ulpiane tek banesat me tulla te bardha ne ulpiane (ish banesat e u programit),banesa eshte ne katin e 2 e cila eshte me lift dhe mirembajtje te hymjes, banesa eshte tip garsonjerke, ka paradhomen ne hyrje, kuzhine ndamas, banjo dhe ballkon.Banesa eshte me nxemje qendrore cmimi 200 nr tel 049400958.

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: bleron
Emri: 04******** Shfaq telefonin