Ndrysho kërkimin tuaj
5 shpallje
FOTOGRAFI
SHTËPI EXLUZIVE

SHITET SHTËPIA ME TRE SISTEME NGROHJE QËNDRORE DHE KLIMË SHTËPIA ËSHTË DY KATËSHE ME DY HYRJE -180m2 KATI...


Publikuar më Nov 28, 2023
LAGJJA QETËSIA Shtepi,Toka

Vendii Ku Filloni Një Jetë Te Re , LAGJJA QETËSIA Ka Filluar Shitja e shtepive Tel +383 49 436 400 +383...


Publikuar më Nov 16, 2023
Shtëpia në Shitje

Shtëpia gjindet në rr. Mitrovicë-Pejë 5 min. nga Stacioni i Autobusve 200m. mbi "Urë të Gjakut" Shtëpia ka...

çmimi  440000€

Publikuar më Oct 11, 2023
Shitet Shtepia ne Prishtine

Shitet shtepia ne Prishtine. Shtepia eshte 250 metra katror dhe ka oborr 5.8 ari. Garazha me bodrum eshte...


Publikuar më Aug 01, 2023
Shitet Shtepi e re ne Prapashtice

Shitet SHTEPIA ne fshatin Prapashtice, 25km nga Prishtina, e cila ka pamje fantastike dhe privatesi. Vila...

çmimi  57000€

Publikuar më Jul 05, 2023