Ndrysho kërkimin tuaj
2 shpallje
FOTOGRAFI
LOKAL NE SHITJE TE KOMUNA E VJETER E PRISHTINES

Shitet lokali te Komuna e vjeter e Prishtines 25m2, rruga UCK Tel: +383 44 248 455

çmimi  52000€

Publikuar më May 26, 2024
Pronë dhe Lokale në shitje

Pronë dhe Lokale afër qendrës së Prishtinës (400 Metra) në shitje.


Publikuar më May 06, 2024