SHTËPI EXLUZIVE


Publikuar më May 29, 2024 | Numri i Vizitave: 1892 | ID: #0650
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: V.FAZLIU
Numëri i telefonit: +38345587000
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Sipërfaqja: 236 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Dhomë ndenjeje
Dhomë ngrënie
Kuzhinë
Dysheme me pllaka
Dysheme me parket
Podrum
Ballkon
Vatër
Ujësjellës
Kanalizim
Parkim
Oborr të rethuar
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Linjë Telefoni
Rrethina:
Afër qendres
Afër institucionit parashkollor
Afër shkollës fillore
Afër shkollës mesme
Afër kolegjit/universitetit
Afër bibliotekës
Afër dyqaneve
Afër restorantit
Afër parkut
Afër spitalit
Afër shtëpis të shëndetit
Afër trafikut urban
Afër asfaltit
Afër fushës sportive
Përshkrimi

SHITET SHTËPIA ME TRE SISTEME NGROHJE QËNDRORE DHE KLIMË
SHTËPIA ËSHTË DY KATËSHE ME DY HYRJE -180m2
KATI I PARË:
SALLON ME KUZHINË
NJË DHOMË GJUMI
BANJO DHE KORIDOR
KATI I DYTË:
SALLON
DY DHOMA GJUMI
BANJO DHE KORIDOR
SHTËPIA POSEDON EDHE NJË BODRUM TË VOGËL
PARCELA/236m2.
DOKUMENTACIONI NË EMËR TEMIN PERSONAL
KONTAKT NË:+38345587000

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.