Leshohet banesa me qera


320€
Publikuar më Jun 01, 2024 | Numri i Vizitave: 175 | ID: #0673
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Afer Rruges B, Rruga Uran Ajeti
Numëri i telefonit: +38344176113
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Sipërfaqja: 60 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Ngrohje qendrore
Parkim
Rrethina:
Afër qendres
Afër institucionit parashkollor
Afër shkollës fillore
Afër kolegjit/universitetit
Afër bibliotekës
Afër dyqaneve
Afër restorantit
Afër parkut
Afër spitalit
Afër shtëpis të shëndetit
Afër trafikut urban
Afër asfaltit
Afër fushës sportive
Përshkrimi

Ofrohet për qira një banesë e mrekullueshme me një dhomë gjumi, sallon, kuzhinë, banjo dhe tarracë. Banesa ndodhet në një lokacion të favorshëm afër rrugës B, rruga Uran Ajeti. E përkryer për këdo që kërkon komoditet dhe afërsi me të gjitha gjërat lehtësishtë.

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Ismet
Emri: +3******** Shfaq telefonin