Ndrysho kërkimin tuaj
13 shpallje
FOTOGRAFI
SHTËPI EXLUZIVE

SHITET SHTËPIA ME TRE SISTEME NGROHJE QËNDRORE DHE KLIMË SHTËPIA ËSHTË DY KATËSHE ME DY HYRJE -180m2 KATI...


Publikuar më Nov 28, 2023
LAGJJA QETËSIA Shtepi,Toka

Vendii Ku Filloni Një Jetë Te Re , LAGJJA QETËSIA Ka Filluar Shitja e shtepive Tel +383 49 436 400 +383...


Publikuar më Nov 16, 2023
Leshohet lokali me qera

Me kënaqësi do të ju prezentojë në lidhje me mundësinë për të marrë një lokal me qera tërheqës dhe...

çmimi  300€

Publikuar më Nov 08, 2023
Leshohet lokali me qera

Me kënaqësi do të ju prezentojë në lidhje me mundësinë për të marrë një lokal me qera tërheqës dhe...

çmimi  350€

Publikuar më Oct 16, 2023
Shtëpia në Shitje

Shtëpia gjindet në rr. Mitrovicë-Pejë 5 min. nga Stacioni i Autobusve 200m. mbi "Urë të Gjakut" Shtëpia ka...

çmimi  440000€

Publikuar më Oct 11, 2023
Banes me qera

Banes e mobiluar

çmimi  250€

Publikuar më Sep 06, 2023
Shitet Shtepia ne Prishtine

Shitet shtepia ne Prishtine. Shtepia eshte 250 metra katror dhe ka oborr 5.8 ari. Garazha me bodrum eshte...


Publikuar më Aug 01, 2023
truell

shes 6ari e 4 metra truell ne vresht te vushtrris truelli i pershtatshem per ndertim qmimi sipas...


Publikuar më Jul 21, 2023
Toke ne Shtoj

Shitet toka ne Shtoj te Ulqinit prej 750m2. Per ball te pllazhes madhe Copa Cabana. Vendi i rrafshet...

çmimi  100€

Publikuar më Jul 17, 2023
Shitet Shtepi e re ne Prapashtice

Shitet SHTEPIA ne fshatin Prapashtice, 25km nga Prishtina, e cila ka pamje fantastike dhe privatesi. Vila...

çmimi  57000€

Publikuar më Jul 05, 2023
Shitet urgjent banesa në Fushë Kosovë

Shitet Banesa 2+1,


Publikuar më Jun 26, 2023
Ne Prishtine shitet trolli

Prishtine Bernice e Eperme Rruga Prishtine Podujeve Trolli ne shitje 26 Ari e 42 m Trolli ka gjith...

çmimi  14€

Publikuar më Jun 19, 2023
shitje

Shiten trojet (arat) ne zhabar te Mitrovices me Hapsir rreth 57 ari truall trojet gjinden afer pishines La...

çmimi  260000€

Publikuar më Jun 15, 2023