Ndrysho kërkimin tuaj
3 shpallje
FOTOGRAFI
SHTËPI EXLUZIVE

SHITET SHTËPIA ME TRE SISTEME NGROHJE QËNDRORE DHE KLIMË SHTËPIA ËSHTË DY KATËSHE ME DY HYRJE -180m2 KATI...


Publikuar më May 29, 2024
LAGJJA QETËSIA Shtepi,Toka

Vendii Ku Filloni Një Jetë Te Re , LAGJJA QETËSIA Ka Filluar Shitja e shtepive Tel +383 49 436 400 +383...


Publikuar më May 17, 2024
Shitet Shtëpia në Prishtinë

Shitet shtëpia në Prishtinë. Shtëpia gjindet në rrugen Bedri Sokoli, në Lagjen Vreshta. - 250 metra...


Publikuar më May 01, 2024