Ndrysho kërkimin tuaj
6 shpallje
FOTOGRAFI
Shtëpia së bashku me 5 ari ne Prishtine

Shitet shtëpia së bashku me 5 ari ne Matiqan, përkatësisht ne rrugen: Ejup Begolli. Trualli dhe shtëpia...


Publikuar më Dec 05, 2019
Shitet Trolli ne rrugen Kijeve- Qabiq

Trolli gjindet afer Magjistrales Prishtine - Peje ( rruga e re ) ne pjesen nga ku do te vazhdoje rruga...

çmimi  3000€

Publikuar më Dec 05, 2019
Shitet Jepet me Qira ose Nderrohet 1 Hektar Toke

Toka gjindet 10-15 metra nga rruga kryesore, perballe Villes se Latif Kryeziut (Al Petrol-Shell) dhe Pikes...

çmimi  2000€

Publikuar më Dec 05, 2019
Shitet banesa 1+1 bregu idjellit!Prishtine!

Prodaje se stan u Pristini 55m2 adresa:Suncani breg,blok 5, ulaz 3, stan 2-prizemlje dobijen je 1978,uredno...

çmimi  48000€

Publikuar më Dec 04, 2019
Shitet BMW

Kontakto ne Whatsapp 00491630816239

çmimi  5500€

Publikuar më Dec 04, 2019
Banes 132 m2 dupellt ne Gjakove

Banesa eshte dupellt ka kuzhin gjitheqka e re Ne qdo kohe munde ta kqyrni

çmimi  80000€

Publikuar më Dec 03, 2019