Ndrysho kërkimin tuaj
9 shpallje
FOTOGRAFI
GARSIONERE ME QERA

Leshoj garsonieren me qera ne qender te Prishtines -lagja Pejton Preferojme cift ose vajza

çmimi  160€

Publikuar më Dec 11, 2019
Shitet plac ne Shtoj te Ulqinit

Shitet plac ne Shtoj te Ulqinit perballe plazhes madhe Capa Cabana me shtepi te filume deri ne plocen e...

çmimi  45000€

Publikuar më Dec 08, 2019
Shitet treadmill/traka

shitet traka ne gjendje te rregullt qmimi 150 nr 049400958

çmimi  150€

Publikuar më Dec 06, 2019
Shtëpia së bashku me 5 ari ne Prishtine

Shitet shtëpia së bashku me 5 ari ne Matiqan, përkatësisht ne rrugen: Ejup Begolli. Trualli dhe shtëpia...


Publikuar më Dec 05, 2019
Shitet Trolli ne rrugen Kijeve- Qabiq

Trolli gjindet afer Magjistrales Prishtine - Peje ( rruga e re ) ne pjesen nga ku do te vazhdoje rruga...

çmimi  3000€

Publikuar më Dec 05, 2019
Shitet Jepet me Qira ose Nderrohet 1 Hektar Toke

Toka gjindet 10-15 metra nga rruga kryesore, perballe Villes se Latif Kryeziut (Al Petrol-Shell) dhe Pikes...

çmimi  2000€

Publikuar më Dec 05, 2019
Shitet banesa 1+1 bregu idjellit!Prishtine!

Prodaje se stan u Pristini 55m2 adresa:Suncani breg,blok 5, ulaz 3, stan 2-prizemlje dobijen je 1978,uredno...

çmimi  48000€

Publikuar më Dec 04, 2019
Shitet BMW

Kontakto ne Whatsapp 00491630816239

çmimi  5500€

Publikuar më Dec 04, 2019
Banes 132 m2 dupellt ne Gjakove

Banesa eshte dupellt ka kuzhin gjitheqka e re Ne qdo kohe munde ta kqyrni

çmimi  80000€

Publikuar më Dec 03, 2019