Ndrysho kërkimin tuaj
3 shpallje
FOTOGRAFI
Shitet trualli

Shes truallin 55 ari ne fshatin koliq ne rrugen ibush beka afer trafos se rrymes eshte me dokumente te...

çmimi  3500€

Publikuar më Jun 18, 2024
Toka be shtje

RISI RISI SHITET TOKA Hapesira 83 ari Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC Me pronar shqiptar dhe me...


Publikuar më May 20, 2024
truell

shes truellin ne fsh vresht e vushtrris ne siperfaqje prej 6.04 ari truelli asht me dokumente te rregullta...


Publikuar më Feb 19, 2024