Ndrysho kërkimin tuaj
7 shpallje
FOTOGRAFI
ipen lokalet me qera ne ferizaj

ipen dy lokale me qera te shkolla tefik qanga ne kryq objekti 15 katsh njeri esht 23 m2 kurse tjetr 78 m2...

çmimi  1€

Publikuar më Nov 20, 2023
Shes kamin

Shes kaminin e perdorur pak. Çmimi 70 euro.

çmimi  70€

Publikuar më Oct 18, 2023
ip tv shqip

ZBRITJE VERORE 50€/1Vit Kanala Shqiptar dhe Nderkombtar Jemi me ju kudo qe ju jeni


Publikuar më Aug 23, 2023
Tokë ne shitje

Afer 2Hektar Tok ne shitje per me shum Inf na kontaktoni ne 045516887 — 07766466875


Publikuar më Aug 14, 2023
Tokē ne shitje

Afer 2 Hektar qmjmi me marveshje Kontakto ne 045516887 - 07766466875


Publikuar më Aug 14, 2023
Shes telefonin Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G

Shes telefonin Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G, çmimi 350 euro.

çmimi  350€

Publikuar më Jun 15, 2023
Hartë Druri 3d LED

Ndriçoni hapësirën tuaj me një prej produkteve më unike në treg! Është një zgjidhje e shkëlqyeshme për...


Publikuar më Jun 14, 2023