Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Kuzhinier (Zvicër)

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 15 Feb, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Detyrat dhe Përgjegjësitë : A jeni një kuzhinier apo picamen me përvojë? Nëse po ne jemi duke iu kërkuar juve. Ne po kërkojmë një person punëtor, entuziast dhe me përvojë në...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Ndihmës për shpërndarjen e mallrave (Kanadë)

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 15 Feb, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Pershkrirni : Qendrat furnizuese. qe ndodhen ne Vancouver dhe Kamloops. ndihmojne per shitjen. pranimin grumbullimin dhe kontrollin e Inventarit. Eksperiencat : • Të jetë mbi moshën 19...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Punëtorë ndihmës në skele (Gjermani)

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 15 Feb, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Punëtorë ndihmës në skele (Gjermani) Detyrat dhe Përgjegjësitë : • Ndihmë gjatë montimit dhe demontimit të skeleve • Mirëmbajtja, sigurimi dhe pastrimi i punishteve •...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kërkohet punë

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 14 Feb, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Kerkoj puntor per Fast Food ne Prishtine ne lagjen Daredania.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Punonjës në sektorin e shitjeve (Gjermani)

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 14 Feb, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Punonjës në sektorin e shitjeve (Gjermani) Detyrat dhe Përgjegjësitë : • Krijimi i klientëve të rinj në industrinë e hotelierisë dhe gastronomis • Shitja e produkteve dhe...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kuzhinier (Gjermani)

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 14 Feb, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Ofrojme pune per Kuzhinier ne Gjermani Detyrat dhe Përgjegjësitë : Ne po kërkojmë një person punëtor, entuziast dhe me përvojë në përgatitjen e picave. Si picamen ju do jeni...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Mekanik i Makinerisë së Rëndë (Gjermani)

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 14 Feb, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Ofrojme pune ne Gjermani si Mekanik i Makinerisë së Rëndë Përshkrimi : Klienti ynë me baze në Alberta aktualisht është duke rekrutuar për mekanizmat me përvojë të pajisjeve të...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Mjeshtër i pajisjeve dhe aparaturave

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 14 Feb, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Detyrat dhe Përgjegjësitë : • Montimi dhe instalimi i furnizimeve me karburant • Ndërtimi i tubacioneve në rezervuaret e ujit të pijshëm • Nëse është e nevojshme puna brenda...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kamerier dhe Banakier (Gjermani)

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 13 Feb, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Përshkrimi : Ne jemi një hotel i vogël që përbëhet nga 36 dhoma dhe jemi të vendosur në një pjesë të veçantë të Gjermanisë. Për sezonën verore 2018 ne po kërkojmë për...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kamarier (Kanadë)

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 13 Feb, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Detyrat dhe Përgjegjesltë : • Aftësitë për të shërbyer ushqim dhe pije • Këshillohuni për zgjedhjet e menysë; • Shërbim i ushqimit dhe pijeve; • Paraqitni faturat për...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kopshtar (Gjermani)

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 13 Feb, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Detyrat dhe Përgjegjësitë : • Kultivimi i bimëve, frutave dhe perimeve • Mirëmbajtja e rregullt e produkteve • Organizimi i aktiviteteve • Monitorimi i fertilizimit •...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Ofrojm Punonjës në fermë (Gjermani)

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 13 Feb, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Detyrat dhe Pergjegjesite : • Mbjellja dhe kultivimi i kulturave bujqesore sipas specifikave tona • Ujitja e rregullt e kulturave bujqesore • Inspektimi ditor dhe i rregullt i te...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kompjuter monitor tastature maus

160.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 12 Feb, 2019 tek Kompjuter

Shes kompjuterin ne gjendje shume t mire pa ndonje defekt. Punon pa problem e ka te instaluar windows 7. Monitori poashtu punon pa ndonje defekt shume ne rregull. Nu ka asnje defekt as monitori...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Ofrojm Pune Saldues (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 12 Feb, 2019 tek Materiale Ndërtimore

Detyrat dhe Pergjegjesite : • Saldimi cilesor dhe profesional i prodhimeve individuale dhe serike (saldim robotik MAG, TIG) • Optimizimi i proceseve salduese • Vetekontrolli ne...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

toka ne shitje

Kosovë, Kastriot
Publikuar më 10 Feb, 2019 tek Troje

RISI RISI SHITET TOKA Hapesira 82 ari Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC Me pronar shqiptar dhe me dokumentacioni ne rregulle Toka ka hapsir prej 82 ari Toka gjendet ne magjistralen...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shiten lokalet afariste në lagjen Kalabria

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 07 Feb, 2019 tek Banesa për shitje

Shiten lokalet afariste në lagjen Kalabria: Sipërfaqe të ndryshme Pamje të mrekullueshme të kryeqytetit Hapësirë për parking Infrastrukturë moderne për afarizëm Kushte të...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes Banes ne Prishtine

700.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 06 Feb, 2019 tek Banesa për shitje

Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Banesat kan kete renditje Kati 2 ka 106m2 ka tri dhoma gjumi Sallon me Kuzhin dy banjo ballkon. Kati 2...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

OBJEKTI IPET ME QIRA

Kosovë, Prizren
Publikuar më 05 Feb, 2019 tek Objekte afariste për qera

Objekti ipet me qira Ka një sipërfaqe prej 750m2, ka podrumin dhe pesë kate të cilat mund të shfrytëzohen në mënyrë të pavarur njëra prej tjetrës varësisht nga kërkesa.Podrumi,...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet banesa 104.4m2

800.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 04 Feb, 2019 tek Banesa për shitje

Banesa gjendet ne bregun e diellit mrapa ryall mall banesa ka 2dhoma gjumi sallon kuzhin 2banjo 1shpajz plus dy terasa baneaa esht ne katin 1

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Tenda Tavolina Karrika me Qira Tel 044213036 ne Prishtine ,Fushekosove Kastriot

Kosovë, Fushë Kosovë
Publikuar më 04 Feb, 2019 tek Objekte afariste për qera

Japim tenda me qira per Dasma Party Muzike si dhe qdo Feste Familjare. Tendat jan te madhesive te ndryshme sipas nevojes dhe deshirave te juaja. Ju mireprsim .Na kontaktoni ne Tel 04421 30 36...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Toke ne shitje

Kosovë, Kastriot
Publikuar më 03 Feb, 2019 tek Troje

RISI RISI SHITET TOKA Hapesira 82 ari Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC Me pronar shqiptar dhe me dokumentacioni ne rregulle Toka ka hapsir prej 82 ari Toka gjendet ne magjistralen...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Transport kufomash nga e gjithe Evropa per ne Kosovo, Maqedoni, Shqiperi, Mal te Zi

  | Gjermani, Evrop
Publikuar më 03 Feb, 2019 tek Tjera

Pikëllimi është kompani profesionale për bartjen dhe riatdhesimet e të ndjerit nga e gjithë Evropa në vendet e Shqipërisë, Kosovës, Maqedonisë,Malit të Zi, Bosnje-Hercegovinës,...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.091634 seconds to load. Memory usage: 6.39 M