Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Shitet Audi A5 Sportback

16,490.00€  | Kosovë, Ferizaj
Publikuar më 14 Nov, 2018 tek Vetura

Vetura eshte ne gjendje shume te rregullt teknike, Ka te kryer servisin si dhe rripin dhembezor te nderruar. Posedon 3 çelsa. I ardhur nga Gjermania. Posedon goma te reja te dimrit. Poashtu...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.047107 seconds to load. Memory usage: 5.72 M