Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

VW Caddy (Harley-Davidson Edition) 1.9 TDI viti 2006

4,500.00€  | Kosovë, Fushë Kosovë
Publikuar më 10 Jun, 2019 tek Vetura

VW Caddy (Harley-Davidson Edition) 1.9 TDI viti i prodhimit 2006. Ky model eshte ma i vecant nga Caddy te tjera eshte Harley-Davidson Edition. Vetura eshte mare nga Suedia, eshte regjistrimi i...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Vetura ne shitje

2,500.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 02 Jun, 2019 tek Vetura

Renault skenik viti 2001 Disel 2500 Eu ne gjendje shume te mire, regjistrim deri ne korrik 2019 044161756

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes OPEL ZAFIRA Sport me sonzora parkingu dhe me 7 ulëse

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 10 May, 2019 tek Vetura

Shitet zafira Sport Style Selection , e ardhur nga Gjermania ,dizel 2.2 DTI ,7 ulse, rks ,Goma te dimrit te reja fellne Sporty ,me senzora,xhamat elektronik ,klim ,abes centrall ,ne gjendje teper...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.062098 seconds to load. Memory usage: 5.94 M