Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Shes OPEL ZAFIRA Sport me sonzora parkingu dhe me 7 ulëse

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 10 May, 2019 tek Vetura

Shitet zafira Sport Style Selection , e ardhur nga Gjermania ,dizel 2.2 DTI ,7 ulse, rks ,Goma te dimrit te reja fellne Sporty ,me senzora,xhamat elektronik ,klim ,abes centrall ,ne gjendje teper...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.043034 seconds to load. Memory usage: 5.72 M