Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Shitet Pllac ne Ulqin - Pllazha e Madhe Copa Cabana

45,000.00€ 
Publikuar më 28 Mar, 2018 tek Tjera

Shitet plac ne Shtoj te Ulqinit perballe plazhes madhe Capa Cabana me shtepi te filume deri ne plocen e pare. Shkallet, rryma dhe uji jane te rregulluara. Gjendet nder kishen katolike ne drejtim...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Tenda (shatora) tavolina karrika me qira ne Prishtine ,Fushekosove ,Kastriot ,Mitrovice ,Vushtrri

Kosovë, Vushtrri
Publikuar më 28 Mar, 2018 tek Tjera

Japim tenda gjermane tavolina karrika me qira,shatorat jane te madhesive te ndryshme sipas nevojes dhe porosise,per Info dhe Kontakte Tel 044 213 036 Mund te na gjeni edhe ne Facebook TENDA ME QIRA

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shiten dy kulme te shtepive dhe shume çka tjeter

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 10 Feb, 2018 tek Tjera

Shiten dy kulme te shtepive dhe shume çka tjeter Per shkak te dhenjes se shtepive per ndertim te larte, beje shitjen e dy kulmeve te shtepive dhe shume çka tjeter me çmim te volitshem...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Duplex Banese 61+61 m2 ne Prishtine

20,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 30 Jan, 2018 tek Tjera

Marreveshje me Bankat BPB , BE , BKT - Mundesi per blerje te banesave Paguaj 20.000 Euro dhe Vazhdo me Keste deri ne 15 Vite. Duke filluar nga 3.07% Norme Interesi Banesa Duplex 122 m2 (kati...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.034779 seconds to load. Memory usage: 5.66 M