Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Bleni Banes me VETEM 295€ kestin Mujor

820.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 16 Jul, 2018 tek Banesa për shitje

Kompania Hoxha Invest Group ne bashkpunim me BKT oferon mundesi per blerje te baneses Bleni Banesen 59m2 paguaj 20% me kontrat dhe pjesen tjeter me rata deri 15 vite Modelet tjera te banesave...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Blej edhe ti banesen tende

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 16 Jul, 2018 tek Banesa për shitje

Shiten Banesat ne Kompleksin HIG - Hoxha Invest Group Paguaj 10% me lidhje te kontrates dhe pjesen tjeter me rata mujore deri 25 vite Banesa: 60 m2 Me nje dhome gjumi dhe Salloni me kuzhine...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shiten banesat me vetem 10% pjesmarrje dhe pjesa tjeter me rata

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 16 Jul, 2018 tek Banesa për shitje

Krejt qa duhet eshte vetem 10% Pages me Kontrat Pjesa e mbetur paguhet deri ne 25 VITE Ratat mujore i caktoni JU Pjes e kompleksit HIG – Hoxha Invest Group ** Dyer te hyrjes te...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shiten 2 banesa 80m2

155.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 01 Jul, 2018 tek Banesa për shitje

Ne Qender shitet banesa prej 85m2, e perbere nga dy banesa te bashkuara, njera 2 dhomshe e tjetra nje dhomshe.Gjinden ne katine e I-re dhe posedojne, 2 banjo, 2 ballkona, 2 hyrje të veçanta dhe 2...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

OFERTAT VAZHDOJNË, JU MIRËPRESIM PAGUANI BANESEN TUAJ ME RATA( KËSTE)

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 25 Jun, 2018 tek Banesa për shitje

MODEL SLOVENIA INVEST - PRISHTINË JU UROJMË FESTAT E FUND VITIT DHE PO ASHTU EDHE VITIN E RI! DHE PO ASHTU JU NJOFTOJMË SE OFERTAT VAZHDOJNË, JU MIRËPRESIM. PAGUANI BANESEN TUAJ ME RATA(...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet banesa

62,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 20 Jun, 2018 tek Banesa për shitje

Shitet banesen , banesa gjindet ne lagjen Bregu i Diellit afer ambullantes apo shkolles fillore Ismajl Qemajli, banesa posedon: dhom gjumi, sallon, kuzhin, koridor, banjo, ballkon.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

shes banesen

850.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 01 Jun, 2018 tek Banesa për shitje

shes banesen 100m2 ne prishtine rr bajram kelmendi banesa posedon kuzhin me sallon tri dhoma gjumi koridor si dhe banjo dhe balkon perpara nderteses i bjen dieli tan diten ndertesa i ka vetem...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes banesen ne qender te Prishtines

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 01 Jun, 2018 tek Banesa për shitje

Shes banesën në qendër të Prishtnës, banese ka 67 m2, gjendet në qendër të qytetit tek parku i qytetit shumë afër Hotel Siriusit me çmim të volitshëm, është komplet e mobiluar e...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Përfitoni nga OFERTAT tona, bleni banes vetëm me 1500 euro në kontratë

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 31 May, 2018 tek Banesa për shitje

Aty ku do të keni : - Qetësin, - Rehatin, - Komoditetin, Aty ku do të keni ujë dhe rrymë 24/7 ditë e po ashtu edhe do të jeni larg zhurmës dhe do të keni qetësin më të madhe. Po...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Mos Paguaj Qera , Paguaj Banesen Tende

820.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 24 May, 2018 tek Banesa për shitje

Oferta me e mire ne treg ne Kompleksin Banesor HIG Blej Banesen Tende Me Siperfaqe : Banesa: 60 m2 Me nje dhome gjumi dhe Salloni me kuzhine Banesa :73 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Sallon me...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese ne shitje

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 07 May, 2018 tek Banesa për shitje

Shes banesën në qendër të Prishtnës, banese ka 67 m2, gjendet në qendër të qytetit tek parku i qytetit shumë afër Hotel Siriusit me çmim të volitshëm, është komplet e mobiluar e...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Bleni Banesë me vetëm 1500 euro paradhënje,pjesa tjeter paguhet me rata

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 19 Apr, 2018 tek Banesa për shitje

Aty ku ndiheni më rehat dhe më qetë, me një pamje Panoramike OFERTAT VAZHDOJNË, Paguaj vetëm 3000 euro dhe PJESEN TJETER ME KËSTE Kompleksi" Lubljana" Model Slovenia Invest Aty ku do të...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banesa ne shitje ne Prishtine bregu i djellit!

45,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 06 Apr, 2018 tek Banesa për shitje

Prodaje se stan u Pristini 55m2 adresa:Suncani breg,blok 5, ulaz 3, stan 2-prizemlje dobijen je 1978,uredno otkupljen sa podrumskim prostorijama i posebnim papirima 48m2 pretvoren u stambenu...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Bleje Banesën tënde vetëm me 1500 euro paradhënie

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 03 Apr, 2018 tek Banesa për shitje

Model Slovenia Invest, tani filloi me shitjen e banesave dhe lokaleve afariste në lagjen më atraktive të kryeqytetit në Veternik, në kompleksin Lubjana. TANI PRISHTINA NË PËLLËMB TË...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Prodajem stan u Pristini suncani breg bele stare zgrade!

45,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 01 Apr, 2018 tek Banesa për shitje

Prodaje se stan u Pristini adresa:Suncani breg,blok 5, ulaz 3, stan 2-prizemlje 55m2 dobijen je 1978,uredno otkupljen sa podrumskim prostorijama 48m2 pretvoren u stambenu jedinicu sa...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Prodajem stan na suncanom bregu bele stare zgrade!

45,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 29 Mar, 2018 tek Banesa për shitje

Opis: Prodaje se stan u Pristini adresa:Suncani breg,blok 5, ulaz 3, stan 2-prizemlje 55m2 dobijen je 1978,uredno otkupljen sa podrumskim prostorijama 48m2 pretvoren u stambenu jedinicu sa...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shiten Banesat Per Vetem 10% Pages Me Kontrat..

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 26 Mar, 2018 tek Banesa për shitje

Krejt qa duhet eshte 10% Pages me Kontrat Pjesa e mbetur paguhet deri ne 25 VITE Ratat mujore i caktoni JU Pjese e kompleksit HIG Center nga Hoxha Invest Group Uje 24h Uji i ngrohte...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Banesa ne Prishtine ne rrugen Bajram Kelmendi

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 16 Mar, 2018 tek Banesa për shitje

Banesa eshte 130m2 posedon 3 dhoma gjumi sallon me kuzhine nje banjo dhe nje wc. Ka 3 terrasa si dhe 2 bodruma. Ka dhe garazh. Banesa gjendet ne katin e pare. Çmimi sipas marreveshjes. Tel:...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Super Banes e Gatshme ne Lagjen e Spitalit

98,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 28 Feb, 2018 tek Banesa për shitje

Banesa super luksoze ne shitje 115.7m2 |3 dhoma te gjumit | 2 banjo | depo Kjo banesë e veçantë ndodhet në katin e 4-të ndertim i Hoxha Invest Group ne lagjen e Spitalit, ndërtim shumë...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Banesa 115m2 ne Lagje te Spitalit ne Prishtine-Shume Moderne

110,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 22 Feb, 2018 tek Banesa për shitje

Banesa eshte 115.7m2 |3 dhoma te gjumit | 2 banjo | depo , ndodhet në katin e 2-të dhe 6të ndertim i Hoxha Invest Group ne lagjen e Spitalit, ndërtim shumë cilësor, e gjitha e mobiluar....

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.056666 seconds to load. Memory usage: 6.27 M