Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

URGJENT: Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare.

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 08 May, 2018 tek Shtëpi për qera

Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare. Shtepia te jete e re, apo e rinovuar, mire e mobiljuar. Lokacioni: Lagjja e Spitalit, afer rruges B, lagjja te Universiteti teknik, Aktash. Na...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kërkojmë shtëpi moderne me qira për ndërkombëtarë

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 25 Apr, 2018 tek Shtëpi për qera

Kërkojmë shtëpi moderne me qira për ndërkombëtarë. Tel: 045-616-794

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 12 Apr, 2018 tek Shtëpi për qera

Kompania per Patundshmeri ADOKA kerkon shtepi me qira per nje nderkombetare ne lagjet: Arberi, Sofali, Germi, Veternik, Marigona, NIC, Matiqan. Na lajmeroni ne numrin e tel: 045 616794 Ose...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

shtepi me qera

0.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 19 Mar, 2018 tek Shtëpi për qera

Jap me qera shtepin me 180 m2 Shtepia gjindet afer shkolles se mesme Sami Frasheri Prishtine. Shtepia eshte e mobiluar me mobile te reja dhe nuk esht lshuar me pare. Eshte e pershtatshme per...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shtëpi me qira në Marigona 2

750.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 14 Feb, 2018 tek Shtëpi për qera

Lëshojmë shtëpi me qera në " Marigona 2" (50 metra nga Baumarketi) në Veternik, Prishtinë. Kati përdhesë ka dhomën e madhe të ditës, kuzhinën, një dhomë gjumi, një banjo dhe një...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.049861 seconds to load. Memory usage: 5.74 M