Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Shtëpi - 3 sistrme të ngrohjës qëndrore - Klimë

165,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 16 Sep, 2018 tek Shtëpi për shitje

Shitet shtëpia në rrugën Vëllëzërit Fazliu në Prishtinë, 20m nga magjistralja Prishtinë-Podujevë. Shtëpia është dy katëshe me dy hyrje, dy ari e gjysmë oborr dhe posedon : - 2...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet shtepia me dyqan ne qender te Prishtines

0.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 30 Aug, 2018 tek Shtëpi për shitje

Shitet shtepia, tri kate, me dyqan ne qender te Prishtines

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet shtepia me dyqan ne qender te Prishtines

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 10 Aug, 2018 tek Shtëpi për shitje

Shitet shtepia tri kate me dyqan ne qender te Prishtines

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Agency Home Vip-a Ben Shitjen Dhe Blerjen e Pronave Ne Mbar Kosoven

Kosovë, Pejë
Publikuar më 03 Aug, 2018 tek Shtëpi për shitje

gjencioni per Patundeshmeri AGENCY HOME VIP “Agency Home VIP Agjencion për Patundshmëri është themeluar me 27.05 2001 dhe vepron në tërë tërritorin e Kosovës, Mal te zi si dhe në...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Banese 1+1 ne Shengjin

65,450.00€  | Shqipëri, Lezhë
Publikuar më 28 Jul, 2018 tek Shtëpi për shitje

Apartamenti ndodhet në vije te parë te ndertimit në një zonë të qetë dhe me pamje fantastike nga deti. E pozicionuar ne katin e e 4 te banimit e organizuar ne nje sallon+kuzhine,nje dhome...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

AGENCY HOME VIP Ben shitjen dhe blerjen e pronave ne mbar KOSOVEN

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 20 Jul, 2018 tek Shtëpi për shitje

Agjencioni per Patundeshmeri AGENCY HOME VIP “Agency Home VIP Agjencion për Patundshmëri është themeluar me 27.05 2001 dhe vepron në tërë tërritorin e Kosovës, Mal te zi si dhe në...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

AGENCY HOME VIP-a Ben shitjen dhe blerjen e pronave ne mbar KOSOVEN

Kosovë, Pejë
Publikuar më 20 Jul, 2018 tek Shtëpi për shitje

Agjencioni per Patundeshmeri AGENCY HOME VIP “Agency Home VIP Agjencion për Patundshmëri është themeluar me 27.05 2001 dhe vepron në tërë tërritorin e Kosovës, Mal te zi si dhe në...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet vile ne qytetin e Korces

Shqipëri, Korçë
Publikuar më 03 Jul, 2018 tek Shtëpi për shitje

Shitet vile ne qytetin e Korces, ne afersi te Birra Korca. Objekti eshte me te gjithe dokumentacionin e rregullt hipotekor. Siperfaqja e truallit 310 m2 dhe siperfaqe ndertimi 590 m2 ne total (kati...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

AGENCY HOME VIP-a benë shitje dhe blerjen e Pronave

500.00€  | Kosovë, Pejë
Publikuar më 19 Jun, 2018 tek Shtëpi për shitje

Agjencioni per Patundeshmeri AGENCY HOME VIP “Agency Home VIP Agjencion për Patundshmëri është themeluar me 27.05 2001 dhe vepron në tërë tërritorin e Kosovës, Mal te zi si dhe në...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet shtepia me dyqan ne qender te Prishtines

0.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 19 Jun, 2018 tek Shtëpi për shitje

Shitet shtepia, tri kate, me dyqan ne qender te Prishtine

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet shtepia me dyqan ne qender te Prishtines

0.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 31 May, 2018 tek Shtëpi për shitje

Shitet shtepia, tri kate, me dyqan ne qender te Prishtines

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

SHITET SHPIJA ME TRUALL

110,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 30 May, 2018 tek Shtëpi për shitje

SHITET SHPIJA NE RRUGEN GJON SEREQI PRISHTINE SHPIJA KA 100 METRA KATROR DY DHOMA DY BODRUMA SALLON KUZHINE BANJO E NDERTUAR NE 4.5 ARI TRUALL POSEDON GJITHE DOKUMENTACIONIN E REGULLT VEND...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet shtepia, tri kate, me dyqan ne qender te Prishtines

0.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 06 May, 2018 tek Shtëpi për shitje

Shitet shtepia, tri kate, me dyqan ne qender te Prishtines

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet shtepia me dyqan ne qender te Prishtines

0.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 19 Apr, 2018 tek Shtëpi për shitje

Shitet shtepia, tri kate, me dyqan ne qender te Prishtines

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet shtepia me dyqan ne qender te Prishtines

0.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 11 Apr, 2018 tek Shtëpi për shitje

Shitet shtepia tri kate me dyqan ne qender te Prishtines

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shtepia ne shitje

80,000.00€  | Kosovë, Pejë
Publikuar më 29 Mar, 2018 tek Shtëpi për shitje

Per me shume kontakto pronarin: 044223701

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.049473 seconds to load. Memory usage: 6.02 M