Ndrysho kërkimin tuaj
104 shpallje
FOTOGRAFI
Banese me qera ne Ulpiane, te fontana

Leshohet banesa me qera ne lagjen Ulpiana ne Prishtine. Banesa gjendetne katin e trete, ka dy dhoma dhe...

çmimi  230€

Publikuar më Dec 14, 2021
Shitet Kuzhina

Shitet Kuzhina ngjyre bezhe e hapur, me kuzhinen bashke vijne shporeti dhe aspiratori. Cmimi i diskutueshem


Publikuar më Dec 13, 2021
Dollap, komod me pasqyre dhe 2 komodina te vogla

Shitet dollapi i rrobave me 3 dyer, bashke me komoden me pasqyre dhe 2 komodina te vogla. Cmimi i...


Publikuar më Dec 13, 2021
Shes mercedes

Shes Mercedes C 220 2012,modeli Avengard ka klim tronik ka karrika me nxemje ka tempomat ka pulla ne timon...


Publikuar më Dec 10, 2021
Banesa Banje e Pejes (me qira)

Leshojmë 2 banesa (apartmente) me qira. Mund të shfrytëzohen për pushime dhe për vizitorë në Banjë të Pejës...

çmimi  1€

Publikuar më Dec 10, 2021
TITAN XHEL - Per rritjen dhe zgerimin e organit

Super produkt per rritjen e organit ( Pen... ) tek mashkujt. Porosit online. Efektet ma te veqanta;...

çmimi  40€

Publikuar më Dec 09, 2021
Kauqa 3+3+2+1

Shiten kauqa ngjyre bezhe e hapur 3+3+2+1, kauqat hapen per fjetje, ju hiqen mbeshtjellset dhe mund te...

çmimi  600€

Publikuar më Dec 07, 2021
Komoda

Shiten 3 komodina ngjyre bezhe e hapur, 1 e madhe dhe 2 po me te vogla. 100€, cmimi i diskutueshem

çmimi  100€

Publikuar më Dec 07, 2021
Shitet Banesa 89 m² te Rruga C ne Prishtine

Banesa është në fund të Rrugës C, afer rrethit, tek Marketi Viva Fresh Store në Kompleksin “Arseko.” Ka...


Publikuar më Dec 06, 2021
Shes kerrin Opel Zafira

Shes Kerrin Opel Zafira Viti 2004 2.0 Disel TDI Për herë të parë në Kosovë është i regjistrunë në...


Publikuar më Dec 05, 2021
leshohet me qira banesa ne ulpiane

leshohet me qira banesa ne ulpiane kati i 5 perballe bustit te henry dunand banesa ka 2 dhoma, kuzhine te...

çmimi  300€

Publikuar më Dec 02, 2021
Lëshoj lokalin me qera

Lokali gjendet afër rrugës B, rruga Uran Ajeti. Lokali është i rregulluar dhe i gatshëm për punë.

çmimi  400€

Publikuar më Nov 30, 2021
Shiten shtratat

Shiten 2 shtreter me dimensione 200X90cm. Shtreterit jane shume pak te perdorur (3 muaj)

çmimi  100€

Publikuar më Nov 26, 2021
Shitet bicikleta statike profesionale

1. Me tastiere funksionale 2. Me shume lloje te ushtrimeve 3. E importuar nga Zvicra, ne gjendje perfekte.

çmimi  115€

Publikuar më Nov 26, 2021