Ndrysho kërkimin tuaj
104 shpallje
FOTOGRAFI
Shiten trojet në fshatin Bardhosh–Prishtinë “Kompleksi Arta “

Shiten trojet në fshatin Bardhosh–Prishtinë “Kompleksi Arta “ Shiten trojet në fshatin Bardhosh...

çmimi  7000€

Publikuar më Jan 05, 2022
Banesa Banje e Pejes (me qira)

Leshojmë 2 banesa (apartmente) me qira. Mund të shfrytëzohen për pushime dhe për vizitorë në Banjë të Pejës...


Publikuar më Jan 05, 2022
Toke ne shitje

RISI RISI SHITET TOKA Hapesira 82 ari Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC Me pronar shqiptar dhe me...


Publikuar më Jan 03, 2022
➡️SHITET trolli prej 3ari

➡️SHITET trolli prej 3ari

çmimi  4000€

Publikuar më Jan 02, 2022

çmimi  7000€

Publikuar më Jan 01, 2022
➡️SHITEN 65ari tokë në fshatin Drelaj, Pjesa e Leqinatit në Rugovë. ➡️Ka qasje në rrugë,si d...

Kodi 050 ➡️SHITEN 65ari tokë në fshatin Drelaj, Pjesa e Leqinatit në Rugovë. ➡️Ka qasje në rrugë,si dhe në...

çmimi  4500€

Publikuar më Jan 01, 2022
Toke ne shitje

RISI RISI SHITET TOKA Hapesira 82 ari Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC Me pronar shqiptar dhe me...

çmimi  1€

Publikuar më Dec 31, 2021
Toke ne shitje

RISI RISI SHITET TOKA Hapesira 82 ari Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC Me pronar shqiptar dhe me...


Publikuar më Dec 25, 2021
Banese dhe dhoma Banje e Pejes

Leshojmë 2 banesa (apartmente) me qira. Mund të shfrytëzohen për pushime dhe për vizitorë në Banjë të Pejës...


Publikuar më Dec 24, 2021
Toke ne shitje

RISI RISI SHITET TOKA Hapesira 82 ari Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC Me pronar shqiptar dhe me...

çmimi  1€

Publikuar më Dec 23, 2021
Pc komplet

Shiten 10 pc komplet me tavolina karrika dhe laptopi menagjjus +38344524209


Publikuar më Dec 23, 2021
Toke me shitje

RISI RISI SHITET TOKA Hapesira 82 ari Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC Me pronar shqiptar dhe me...


Publikuar më Dec 22, 2021
Pastrim i shtepive

Bejm pastrimin e shtepive banesave bejm pastrimin e kauqave me avull bejm pastrimin e dyshemeve dhe...


Publikuar më Dec 20, 2021
Pastrim i shtepive

Bejm pastrimin e shtepive banesave bejm pastrimin e dyshemeve me avull bejm pastrimin e kauqave me avull...


Publikuar më Dec 20, 2021
VW Touran Highline 1,6 TDI Viti 2017

Keri esht Ne Austri Me Tabella te Huaja

çmimi  24000€

Publikuar më Dec 20, 2021
Toke ne shitje

RISI RISI SHITET TOKA Hapesira 82 ari Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC Me pronar shqiptar dhe me...


Publikuar më Dec 20, 2021
Toke ne shitje

RISI RISI SHITET TOKA Hapesira 82 ari Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC Me pronar shqiptar dhe me...

çmimi  1€

Publikuar më Dec 19, 2021
ALPHA - E RRIT ORGANIN GJENITAL TE MASHKUJ EDHE 14 CM

Pakoja permean 60 pilula Pihet me 1 got t madhe me uje, 40 min. para se me ia fillue aktivitetin...


Publikuar më Dec 18, 2021
RRITENI ORGANIN GJENITAL EDHE 14 CM PER GJITHMON

Bimor - natyral e rrit organin gjenital 14 cm per gjithmone. Perdorimi behet rregullisht deri ne 30 dite....

çmimi  130€

Publikuar më Dec 18, 2021
Leshoj Banes Me Qera

Lëshoj Banesë Me Qira Në Lagjen Dardania Përkatësisht Në Bulevardin ''BILL KLLINTON'' Në Prishtinë Banesa...

çmimi  150€

Publikuar më Dec 18, 2021
VIMAX - RRITNI ORGANIN GJENITAL EDHE 14 CM

Preferohet përdorimi i kapsulave vimax që të arrihen rezultatet e dëshiruara. – Mosha e përdorimit është...


Publikuar më Dec 17, 2021
Kodi 201 ➡️SHITEN troje me këste për 36muaj

Kodi 201 ➡️SHITEN troje me këste për 36muaj

çmimi  6000€

Publikuar më Dec 15, 2021
KODI 834

KODI 834

çmimi  800€

Publikuar më Dec 15, 2021
Shes data Gjermani-Zvicer

Shes data: gjermani(jone perdor per shitjen e gazetave dhe per shitje te kerreve), po ashtu edhe...

çmimi  1000€

Publikuar më Dec 15, 2021
leshohet me qira banesa ne ulpiane

leshohet me qira banesa ne ulpiane kati i 5 perballe bustit te henry dunand banesa ka 2 dhoma, kuzhine te...

çmimi  270€

Publikuar më Dec 14, 2021
KODI 830

KODI 830

çmimi  25000€

Publikuar më Dec 14, 2021
Kodi 050 ➡️SHITEN 65ari tokë në fshatin Drelaj, Pjesa e Leqinatit në Rugovë. ➡️Ka qasje në ...

Kodi 050 ➡️SHITEN 65ari tokë në fshatin Drelaj, Pjesa e Leqinatit në Rugovë. ➡️Ka qasje në rrugë,si dhe në...

çmimi  4500€

Publikuar më Dec 14, 2021
KODI 047

KODI 047

çmimi  600€

Publikuar më Dec 14, 2021
KODI 016

KODI 016

çmimi  250€

Publikuar më Dec 14, 2021
KODI 058

KODI 058

çmimi  52000€

Publikuar më Dec 14, 2021