Ndrysho kërkimin tuaj
104 shpallje
FOTOGRAFI
PIKA SEXI

Femrat, të cilat më pas nën ndikimin e këtyre produkteve abuzohen me lehtësi prej atyre që i kanë si cak....

çmimi  80€

Publikuar më Feb 28, 2022
Ofrohet PËR #SHITJE Banesë e bukur 2+1 në kuader të objektit më të mirë për banim "Urban Liv...

Ofrohet PËR #SHITJE Banesë e bukur 2+1 në kuader të objektit më të mirë për banim "Urban Living 2" në Matin...

çmimi  83000€

Publikuar më Feb 20, 2022
Lëshoj Banesë Me Qira Në Lagjen Dardania

Lëshoj Banesë Me Qira Në Lagjen Dardania Përkatësisht Në Bulevardin ''BILL KLLINTON'' Në Prishtinë Banesa...

çmimi  150€

Publikuar më Feb 17, 2022
Oferta e huasë dhe financimi afatgjatë

Ne i japim kredi kujtdo që ka nevojë në një normë të paparë prej 2% në vit për çdo kredi që varion nga...

çmimi  100000€

Publikuar më Feb 16, 2022
Leshohet lokali me qera

Lokali gjendet afër rrugës B, rruga Uran Ajeti. Lokali është i rregulluar dhe i gatshëm për punë.

çmimi  300€

Publikuar më Feb 14, 2022
Leshohet banesa me qera

Banesa ka: sallon,kuzhinë,koridor,dhomë gjumi,banjo dhe ballkon. Banesa është e mobiluar komplet. Ka ujë...

çmimi  250€

Publikuar më Feb 14, 2022
Kamera mini Kamera sigurie pa tel HD 1080P Vizioni i natës DV DVR

Përshkrim: Karakteristikat: Imazh me cilësi të lartë: HD FULL HD 1080P DV DV kompakte dhe portative,...


Publikuar më Feb 08, 2022
Garsoniere me qera ne ULPIANE

Leshoj Garsonierken me qera ne lagjen Ulpiana. Garsonierka eshte afer fontanes dhe eshte teresisht e...

çmimi  150€

Publikuar më Feb 07, 2022
Lëshoj lokalin me qera

Lokali gjendet afër rrugës B, rruga Uran Ajeti. Lokali është i rregulluar dhe i gatshëm për punë.

çmimi  300€

Publikuar më Feb 03, 2022
BIOENERGJIMEDIZIN

Bioenergjia Metoda e shèrimit me bioenergji ekziston qe nga koha Antike nga babai imjeksisë, Hipokrati , i...


Publikuar më Jan 29, 2022
Makine per tharjen e rrobave

Makine per tharjen e rrobave

çmimi  100€

Publikuar më Jan 28, 2022
Tavoline

Tavoline per dhome te ndenjes. E blere 600 euro, shitet per 100. E demtuar ne pjesen anesore.

çmimi  100€

Publikuar më Jan 28, 2022
Krevat

Krevat pothuajse i ri dhe me dyshek shume cilesor

çmimi  70€

Publikuar më Jan 28, 2022
GARSIONERE ME QERA

Leshoj garsioneren me qera ne qender te Prishtines (lagja Pejton) Preferojme cift ose vajza

çmimi  160€

Publikuar më Jan 28, 2022
Banesa me qira ne prishtine ne bregu i diellit

Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit,afer Universitetit ``ILIRIA``.Banesa eshte nje-dhomshe posedon...

çmimi  160€

Publikuar më Jan 28, 2022
Banesa me qira ne prishtine ne bregu i diellit

Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit.Banesa eshte dy-dhomshe posedon: dhomen e...

çmimi  180€

Publikuar më Jan 28, 2022
Opel Vectra Vauxhall

Shitet Opel Vectra Vauxhall 2.2disel motor ekotec regjistrim 1 vite! Kontaktoni vetem ne viber +38349570577

çmimi  1800€

Publikuar më Jan 27, 2022
DELL XPS 15 L521X i7procesor,12GB RAM

^^^^^^ Modeli DELL XPS 15 - L 521 X ✔CPU Intel (TM) i7-3632QM @ 2.20GHz, 8core, ✔ RAM slot 1 Samsung - 8 GB...

çmimi  290€

Publikuar më Jan 27, 2022
Shitet trolli-trojet ne Prishtine Bardhosh

Shitet trualli-trojet në fshatin Bardhosh–Prishtinë në “Kompleksi Arta “ Shiten trojet në fshatin...

çmimi  7000€

Publikuar më Jan 23, 2022
Shiten troje në fshatin Bardhosh–Prishtinë “Kompleksi Arta “

Shiten troje në fshatin Bardhosh–Prishtinë “Kompleksi Arta “ Shiten trojet në fshatin Bardhosh...

çmimi  1€

Publikuar më Jan 23, 2022
Ipet me qira placi 45 ari për biznes:

Ipet me qira placi 45 ari për biznes: Ipet me qira placi 45 ari për biznes dhe veprimtari të...

çmimi  1€

Publikuar më Jan 20, 2022
Ipet me qira placi 45 ari për biznes:

Ipet me qira placi 45 ari për biznes: Ipet me qira placi 45 ari për biznes dhe veprimtari të...

çmimi  1€

Publikuar më Jan 20, 2022
Toke ne shitje

RISI RISI SHITET TOKA Hapesira 82 ari Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC Me pronar shqiptar dhe me...


Publikuar më Jan 17, 2022
Banesa me qira

JEPIM BANESA ME QIRA TE MOBILIARA ME NXEMJE QENDRORE NE QENDER TE FERIZAJT

çmimi  250€

Publikuar më Jan 15, 2022
Detektiv Privat

Programi për monitorimin e telefonit të dikujt tjetër kur dyshoni se partneri juaj është duke ju...


Publikuar më Jan 14, 2022
Lëshoj lokalin me qera

Lokali gjendet afër rrugës B, rruga Uran Ajeti. Lokali është i rregulluar dhe i gatshëm për punë.

çmimi  350€

Publikuar më Jan 13, 2022
Toke ne shijte

RISI RISI SHITET TOKA Hapesira 82 ari Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC Me pronar shqiptar dhe me...

çmimi  1€

Publikuar më Jan 13, 2022
Leshoj banese me qera

Banesa gjindet prane shkolles Mihal Grameno ne katin e tete dhe eshte e mobiluar.

çmimi  220€

Publikuar më Jan 11, 2022
Shes mobilje

Shes garnituren 3,2,1 me funskion gjumi, pra te gjitha shtrihen

çmimi  280€

Publikuar më Jan 11, 2022
IPTV

Merrni IPTV për 1 vjet me vetëm 70 eur, me rreth 4000 tv kanale stabile. Test falas për 24 orë. Gjithashtu...

çmimi  70€

Publikuar më Jan 06, 2022