Ndrysho kërkimin tuaj
9 shpallje
FOTOGRAFI
Bexhet papaj

Shes gumat posa te ardhura nga gjermania vere dhe dimer16

çmimi  120€

Publikuar më Dec 23, 2021
VW Touran Highline 1,6 TDI Viti 2017

Keri esht Ne Austri Me Tabella te Huaja

çmimi  24000€

Publikuar më Dec 20, 2021
Shes mercedes

Shes Mercedes C 220 2012,modeli Avengard ka klim tronik ka karrika me nxemje ka tempomat ka pulla ne timon...


Publikuar më Dec 10, 2021
Shitet BMW

Kontakto ne Whatsapp 00491630816239

çmimi  5500€

Publikuar më Dec 05, 2021
Shes kerrin Opel Zafira

Shes Kerrin Opel Zafira Viti 2004 2.0 Disel TDI Për herë të parë në Kosovë është i regjistrunë në...


Publikuar më Dec 05, 2021
AUTOAMBULANCË

Autoambulancë e kompletuar. Tel.043522498

çmimi  6500€

Publikuar më Nov 08, 2021
Shiten pjeset per Golf 5 Sport

Mirdita Marakli, Shiten te gjitha komplet per Golf 5 Branikat para mas dhe spojlerat posht te pregjt, kto...

çmimi  600€

Publikuar më Oct 31, 2021
2002 CADILLAC DEVILLE

2002 CADILLAC DEVILLE AUTOMOBILED E BLENDUME CATECORY -4 PO KA TE INTERSUAR ME DERGONY POROSIN NE EMAIL FLM

çmimi  30000€

Publikuar më Oct 06, 2021
CITROEN C3 DIZELL

CITROEN C3 DIZEL 1.4 VITI 2002 REGJISTRIM EDHE 11 MUAJ

çmimi  3500€

Publikuar më Aug 20, 2021