Jap banes me qera ne dardani


250€
Publikuar më Mar 23, 2021 | Numri i Vizitave: 838 | ID: #0098
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Dardani
Numëri i telefonit: 044333724
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Sipërfaqja: 44 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Ngrohje qendrore
Parkim
Shërbime përfshirë në çmim::
Uji
Ngrohja
Rrethina:
Afër shkollës fillore
Përshkrimi

Jap banes me qera ne dardani te meridiani afer viva freshit
Banesa ka dy dhoma : salloni ka 3 kauqa dhoma e vogel ka 1 kauq
Çmimi 250 euro duke perfshir faturat e nxemjes, ujin, lifti dhe mbeturinat perveç rrymes

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Naim
Emri: 04******** Shfaq telefonin