kerkohen 1 deri 2 cimera per banim/lagja Ulpiana Prishtine


Publikuar më Mar 13, 2021 | Numri i Vizitave: 592 | ID: #0096
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Ulpiana/ te rrethi
Numëri i telefonit: 045622117
Banjo: 1
Sipërfaqja: 50 m2
Përshkrimi

Kerkohen 1 ose 2 cimera per banim ne Prishtine, lagjen ulpiana me saktesisht te fontana. Banesa ka dy dhoma dhe njera dhome eshte e lire per banim.
Ne jemi dy shoke, jem duke banuar qe nga Shtatori 2019 por ne pamundesi me vazhdu qendrimin pershkak baneses jem duke kerku edhe dy persona.
Per interesim mund te lajmroni ne nr. 045622117 dhe i njejti ne viber.

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Kastriot
Emri: 04******** Shfaq telefonin