Shitet Banesa ne qender te Prishtines


1200€
Publikuar më Feb 27, 2021 | Numri i Vizitave: 1356 | ID: #0088
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Lagjja e Muhaxhereve
Numëri i telefonit: +38349694330
Kondicioni: i/e re
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Sipërfaqja: 98 m2
Viti i ndërtimit: 2019
Përshkrimi

Shitet Banesa ne qender te Prishtines, ne lagjjen e Muhaxhereve ne Kompleksin Luxory Green Apartments me siperfaqe 97.74 m2 , kati i 4 .
Banesa eshte e gatshme per banim dhe posedon kete renditje:
- Sallon me kuzhine
- 2 dhoma gjumi
- Banjo
- WC
- 2 Ballkona

Cmim eshte : 1,200.00€ m2

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Gazmend Shala
Emri: +3******** Shfaq telefonin