Shengjin Banese


37€
Publikuar më Feb 18, 2021 | Numri i Vizitave: 1572 | ID: #0081
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Shqipëri
Qyteti / Rajoni:
Lezhë
Info shtes për adresë: rruga Shengjin Kune
Numëri i telefonit: +355694330620
Kondicioni: i/e re
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Sipërfaqja: 65 m2
Viti i ndërtimit: 2017
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Kondicioner
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Linjë Telefoni
Përshkrimi

Shitet Banese e mobiluar me pamje fantastike nga deti.
Ka organizim perfekt ne 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 Tualet dhe 1 Ballkon me pamje anesore nga perendimi dhe nga deti. Ndodhet ne katin e 6 dhe eshte e pajisur me ashensor. Ka siperfaqe 65 m2. Ka Certefikate Pronesie te rregullt.
Per cdo informacjon jeni te lutur te kontaktoni +355694330620

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.