Okazion Banese 2+1 Tirane


99€
Publikuar më Feb 14, 2020 | Numri i Vizitave: 67 | ID: #0076
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Shqipëri
Qyteti / Rajoni:
Tirana
Info shtes për adresë: Rruga e Kavajes
Numëri i telefonit: +355694330620
Kondicioni: i/e re
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Sipërfaqja: 125 m2
Viti i ndërtimit: 2020
Cilësit e Prones:
Ngrohje qendrore
Sigurim
Kabëll për TV
Rrethina:
Afër qendres
Përshkrimi

Perjetoni stilin modern te jeteses ne Rezidencen me te re ne Tirane. I pozicjonuar ne Rrugen e Kavajes, 5 min nga Qendra e Tiranes. Ofrohet Apartament 2+1 me nje organizim perfek ne 1 Sallon, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe 1 Ballkon i bollshem. Me siperfaqe 125 m2 dhe eshte i pozicjonuar ne katin e 7. Rezidenca ofron hapesira te ndricuara, kende sportive, gjelberim dhe ambjente relaksuese.

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.