Shtëpia në Shitje


440000€
Publikuar më Oct 11, 2023 | Numri i Vizitave: 399 | ID: #0642
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Mitrovicë
Info shtes për adresë: Rr. "Dëshmorët e Kombit" (përballë "Radishevës"
Numëri i telefonit: 049/655159
Dhoma gjumi: 6
Banjo: 3
Sipërfaqja: 500 m2
Viti i ndërtimit: 2009
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Dhomë ndenjeje
Dhomë ngrënie
Kuzhinë
Dysheme me parket
Ballkon
Ujësjellës
Kanalizim
Oborr të rethuar
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Linjë Telefoni
Rrethina:
Afër shkollës fillore
Afër parkut
Afër trafikut urban
Afër asfaltit
Përshkrimi

Shtëpia gjindet në rr. Mitrovicë-Pejë 5 min. nga Stacioni i Autobusve 200m. mbi "Urë të Gjakut"
Shtëpia ka dy hymje dhe 4 kate. Kati përdhes përkatësisht kati Afarist me 150m2 oborr është i papërfunduar. Sëcili kat ka nga një kuzinë, nga një balkon dhe nga një toalett.
Kati I ka nxenje qendrore të dyshemës.
Në përbërjën e saj gjindë 6 dhoma gjumi dhe dy salone të mëdha!

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Mahmut Xheladini
Emri: +4******** Shfaq telefonin