Vetura me Qira


Publikuar më Sep 25, 2023 | Numri i Vizitave: 301 | ID: #0640
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtines,
Numëri i telefonit: +383 48 210 333
Marka: Volkswagen
Modeli:
GOLF
Përshkrimi

•RENT A CAR LINZ

REZERVO VETURË
TË SIGURT, FAMILJARE DHE EKONOMIKE:

• TOURAN 1.6, AUTIMATIK, TDI BLUEMOTION
• GOLF 7 1.6, COMFORTLINE, PANORAM
• GOLF 7 1.6, VARIANT, Navigacion, TDI BLUEMOTION TECH.
• GOLF 7 1.6, TDI BLUEMOTION
• GOLF 6 1.6, TDI BLUEMOTION

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Bashkim Haliti
Emri: +3******** Shfaq telefonin