SHITET SHTEPI DY KATESHE TIRANE, PASKUQAN


70000€
Publikuar më Feb 08, 2020 | Numri i Vizitave: 293 | ID: #0063
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Shqipëri
Qyteti / Rajoni:
Tirana
Info shtes për adresë: PASKUQAN (FUSHE) afer QTA - qender tregtare.
Numëri i telefonit: 00447342173378
Sipërfaqja: 400 m2
Viti i ndërtimit: 2004
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Dysheme me pllaka
Parkim
Rrethina:
Afër shkollës fillore
Afër dyqaneve
Afër restorantit
Afër asfaltit
Afër fushës sportive
Përshkrimi

Shtepi dy kateshe, buze rruges se asfaltuar ne PASKUQAN, TIRANE.
SHUME E PERSHTATSHME PER DYQANE PASI NDODHET ANES SE RRUGES DHE KA HAPSIRE TE BOLLSHME PER PARKIM.

***NDERROHET ME APARTAMENT NE Shengjin apo kudo tjeter ne Kosove apo Kumanove(MAQEDONI)***

Shtepia eshte e madhe me dy hyrje, 6 dhoma dhe e rrethuar me avlli. Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2004 dhe trualli (toka) i eshte blere komshiut; toka ka pas pronar shtetin pra pa probleme pronesie etj. Ka vertetim pronesie nga shteti por JO IPOTEKE; KERKESEN PER IPOTEKE (nese vertet ju duhet hipoteka!) E BEN BLERESI VETE SIPAS DESHIRES) Shtepia eshte e pershtatshme per dy vellezer. Ka oborr, dhe soleten te rregulluar mire me pllaka, ndertim shume cilesor dhe ambjent i qete e plot drite (Shiko FOTOT!)

* MENYRA ME E SHPEJTE PER TE MARRE PERGJIGJE ESHTE ME EMAIL KETU NE SHKABAJ.

** MOS TELEFONO KOT PER KURIOZITET OSE NESE NUK JENI BLERESI VETE, VETEM BLERES SERIOZ (vetem nese keni nje apartament)
FALEMINDERIT

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.