Shitet kuzhina me paisje elektrike


1400€
Publikuar më Mar 10, 2023 | Numri i Vizitave: 407 | ID: #0616
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Gjilan
Info shtes për adresë: Rr.Avni Rrustemi nr.117
Numëri i telefonit: 043919067
Kondicioni: i/e përdorur
Përshkrimi

Shes kuzhinen moderne e prodhuar ne vitin 2017,shume e ruajtun thuajse e re.Kizhina ka gjatesi rreth 7 meter dhe eshte me kend siq e shihni ne foto.Me kuzhine vijne edhe paisjet:frigorifer montues gorenje, furre e shporetit gorenje, pllaka e shporetit gorenje dhe aspiratori WEG.
Transporti behet nga bleresi kurse demontimi pergjegjesia ime.
Çmimi i diskutueshem!

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Naser Hyseni
Emri: 04******** Shfaq telefonin