Banes me qera Afer Bau Marketit Fush Kosove


175€
Publikuar më Feb 23, 2023 | Numri i Vizitave: 431 | ID: #0615
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Fushë Kosovë
Numëri i telefonit: +447772863405
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Sipërfaqja: 61 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Ngrohje qendrore
Rrethina:
Afër shkollës fillore
Afër kolegjit/universitetit
Afër trafikut urban
Afër asfaltit
Përshkrimi

Jepet banesa me qera në Fush Kosove objekti "Apollonia" afer " BAU MARKETIT "

Kategorizohet nga kjo renditje:
⭕️ Ndodhët në katin e parë
⭕️ Dhomë e dites ( mungon vetem TV )
⭕️ Kuzhinë të kompletuar Shporet elektrik frigorifer/friz, Enelarese, Aspirator
⭕️ Banjo e kompletuar ( Ska Rrob Larse )
⭕️ Korridori me paradhom
⭕️ Dhom gjumi e kompletuar me ballkon të hapur
⭕️ Banesa ka 2x Ballkona njëri Ballkon (eshte i mbyllur me xhama) *dhe tjetri i hapur*.
⭕️ Banesa posedon Parking te mjaftueshëm për Automjete.

VREJTJE: Banesa jepet vetëm me kontratë 1-vjeçare, tarifat e noterisë paguhen nga qiramarrësi...

*** Depozita kërkohet për 1 muaj extra ***

(❌ NUK BASHKËPUNOJ ME AGJENSIONE ❌)

Për çdo informacion në lidhje me këte Shpallje, ju lutemi kontaktoni në këtë numër telefoni

Agronin vetëm në Viber:

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Agron
Emri: +4******** Shfaq telefonin