SHES SHTËPINË NË PRIZREN ME ÇMIM TË VOLITSHËM


140000€
Publikuar më Jan 28, 2023 | Numri i Vizitave: 230 | ID: #0609
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prizren
Numëri i telefonit: +38349399577
Dhoma gjumi: 6
Banjo: 2
Sipërfaqja: 400 m2
Viti i ndërtimit: 1990
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Dhomë ndenjeje
Dhomë ngrënie
Kuzhinë
Podrum
Ballkon
Ujësjellës
Kanalizim
Garazhë
Oborr të rethuar
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Rrethina:
Afër shkollës fillore
Afër shkollës mesme
Afër kolegjit/universitetit
Afër dyqaneve
Afër spitalit
Afër shtëpis të shëndetit
Përshkrimi

Shtëpia është në rr Sefedin Lajçi 3 në Hoqa mahallë 100m nën xhami. Shtëpia ka 6 dhoma gjumi 2 sallone, terracë 45m2, oborr 25m2, ka nxemje qendrore, garazh me telekomandë. Është 5 min në ecje nga spitali, shkollat, qendra tregtare dhe univerziteti.

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Nexhat Ibrahimi
Emri: +3******** Shfaq telefonin