Banesë me qera


190€
Publikuar më Dec 01, 2022 | Numri i Vizitave: 537 | ID: #0600
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Bregu i diellit- Xhambazt (Rruga Hilmi Rakovica)
Numëri i telefonit: 049435007
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Sipërfaqja: 50 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Parkim
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Rrethina:
Afër qendres
Afër institucionit parashkollor
Afër shkollës fillore
Afër shkollës mesme
Afër kolegjit/universitetit
Afër dyqaneve
Afër restorantit
Afër spitalit
Afër shtëpis të shëndetit
Afër trafikut urban
Afër asfaltit
Përshkrimi

Banesa përfshinë: dhomë ndenje, kuzhinë, korridor, banjo, dhomë gjumi, ballkon dhe hyrje të veçantë. Banesa ka 50m2.

Numri kontaktues:
049-436/007
044-240/550

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Mirsad Hasani
Emri: 04******** Shfaq telefonin