Proteina


30€
Publikuar më Nov 24, 2022 | Numri i Vizitave: 196 | ID: #0599
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Ulpian Prishtine
Numëri i telefonit: +383 44889662
Kondicioni: i/e re
Përshkrimi

Shes proteina te brendeve te njohura me shumic dhe pakic per ma shum.
+383 44889662 ose ne faqen e facebook Proteinplus kosova

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: remi
Emri: +3******** Shfaq telefonin