Shiten fustana


50€
Publikuar më Apr 30, 2022 | Numri i Vizitave: 165 | ID: #0545
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Rruga Bedri Gjini, nr. 74.
Numëri i telefonit: 045294155
Kondicioni: i/e përdorur
Përshkrimi

Shiten fustana per gra te mbuluara, nr. 42, 44, 48, shamia falas. Çmimi 50 dhe 40 euro.

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Erblin
Emri: 04******** Shfaq telefonin