Shitet ose ndërrohet banesa në Bregun e Diellit në Prishtinë me një banesë në Durrës, Vlorë ,Sarandë , ose edhe me toka në Kosovë etj.


1€
Publikuar më Apr 03, 2022 | Numri i Vizitave: 265 | ID: #0539
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Prishtinë të Bregu i Diellit
Numëri i telefonit: 004917640176407
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 1
Sipërfaqja: 118 m2
Viti i ndërtimit: 2002
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Ngrohje qendrore
Garazhë
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Linjë Telefoni
Rrethina:
Afër qendres
Afër institucionit parashkollor
Afër shkollës fillore
Afër shkollës mesme
Afër kolegjit/universitetit
Afër bibliotekës
Afër dyqaneve
Afër restorantit
Afër parkut
Afër spitalit
Afër shtëpis të shëndetit
Afër trafikut urban
Afër asfaltit
Afër fushës sportive
Përshkrimi

Shitet ose ndërrohet banesa në Bregun e Diellit në Prishtinë me një banesë në Durrës, Vlorë ,Sarandë , ose edhe me toka në Kosovë etj.Shitet dhe mund të ndërrohet banesa në Bregun e Diellit ,në rrugën “Bedri Shala” NR-80/10.10.000 Prishtinë.
Banesa posedon 1 dhomë, sallon ndeje, 3 dhoma fjetje ,kuzhinë,1. shpajz,1.banjo ,1.koridor dhe 1.ballkon me ndriçim dielli që nga lindja deri në perëndim .Po ashtu banesa ka edhe një garazhë dhe bodrumin e vet me Nr-10. Objekti ka 5 kate , banesa është ne katin 4 dhe pa ashensor, por banoret planifikojnë ta montojnë ashensorin. Ndërtimi është i pas luftës nga e cila është rinovuar edhe një herë siç shihet edhe në fotot e më poshtme. Kuzhina është e re modeli ma i ri. Banesa ka 101 m² 12m² garazh dhe 5 m² bodrum ,118 m² gjithsejtë. Pos garazheve aty janë dhe 3 parkingje për mysafir.

Banesa gjendet afër xhambazëve qe përfshihet melagjen Bregu i Dilellit. Për 7 minuta këmbë arrin ne qendër të qytetit të Grand Hoteli. Autobus ka në çdo 15 minuta. Është afër edhe me Qendrën e studentëve. Lokale,restorante shitore, shkolla,qendra sptalore ,banrantore dhe shërbime shëndetësore ka në afërsi te mjaftueshme paralel me rrugën B.
Çmimi i shitjes është sipas marrëveshjes ose ka edhe si opsion ndërrim me një banesë ne Durrës, Vlorë ,Sarandë , ose edhe me toka në Kosovë etj.
.
Kontakti dhe informatat në Gjermani të pronari Asllan Dibrani:
Kontaktoni me ne si me poshtë:
Tel: 00383-49578008 gjithë aktual vetëm ne viber dhe Watsaap edhe në kohën sa jam në Gjermani .
Mobil: Tel: 004917640176407 Asllan Dibrani Viber dhe Watsaap
Mobil: 0049 - 1773359622 Meriton Dibrani Viber dhe Watsaap


Po, edhe përmes emalit [email protected] Stuttgart-Gjermani mund të na shkruani. Po eshe në FB Asllan Dibrani

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Asllan Dibrani
Emri: 00******** Shfaq telefonin