Shiten samsung s8 dhe s8+


250€
Publikuar më Jan 22, 2021 | Numri i Vizitave: 686 | ID: #0048
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Gjakovë
Numëri i telefonit: +38349639018
Kondicioni: i/e përdorur
Përshkrimi

Shiten 2 telefona samsung galaxy s8 dhe s8+ jan te perdorur por jan ne gjendje te mir s8+ e ka 1 defekt vetem qe ka gjamin e thyer ne nje pjes anash tjeter defekt nuk ka mirpres bleres serioz

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.