Ofrohet PËR #SHITJE Banesë e bukur 2+1 në kuader të objektit më të mirë për banim "Urban Living 2" në Matin 1


83000€
Publikuar më Feb 20, 2022 | Numri i Vizitave: 590 | ID: #0464
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Mbrapa rruges B
Numëri i telefonit: +3834965635
Kondicioni: i/e re
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Sipërfaqja: 82 m2
Cilësit e Prones:
Ngrohje qendrore
Garazhë
Parkim
Linjë Telefoni
Rrethina:
Afër qendres
Afër institucionit parashkollor
Afër shkollës mesme
Afër dyqaneve
Afër restorantit
Afër spitalit
Afër shtëpis të shëndetit
Përshkrimi

Ofrohet PËR #SHITJE Banesë e bukur 2+1 në kuader të objektit më të mirë për banim "Urban Living 2" në Matin 1

82.3m²│2 Dhoma gjumi│1.5 Banjo | Kati 6-të

Në njërin nga komplekset më cilësore për banim në Prishtinë ndodhet kjo banesë 3 Dhomëshe, me sipërfaqe banimi prej 82.3m² , e orjentuar në Jug, me pamje të hapurë dhe të pa penguar, organizim fantastike, hapësira të mëdha gjelbërueses, parking të shumtë, garazha nëntoksore, privatësi e lartë dhe siguri maksimale.

Përfshinë siperfaqe bruto 82.3m² të organizuara në Qëndrim ditorë, kuzhinë me tryezari, 2 Dhoma gjumi, 1 Banjo, 1 Wc dhe Ballkon.

Banesat në kuadër të këtij kompleksi karakterizohen me cilësi të lartë ndërtimi, izolim akustik dhe termik sipas normave DIN / EN, pajisje teknike të avancuara, monitorim 24h të objektit dhe hapësirave përreth, ujë 24h, mirëmbajtje dhe menaxhim të përhershëm të objektit dhe hapësirave të përbashkëta, garazhë nëntokësore 2 nivele dhe parking të përbashkët në oborr, i pozicionuar në 2 rrugë kryesore dhe afërsia me rrugën B e bënë edhe më të veçantë.

Çmimi: 83'000 €
Garazha: 7'000€
Për më shumë informata:
✆ 049 65 63 53
✆ 049 65 63 53 [+Viber]
[email protected]

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.