Shes mercedes


Publikuar më Jun 10, 2021 | Numri i Vizitave: 481 | ID: #0414
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Numëri i telefonit: 045-966-353
Marka: Mercedes-Benz
Kondicioni: i/e përdorur
Viti: 2012
Kilometrat/Milet: 137000 Km/Mi
Numri I Cilindrave: (nuk di)
Transmisioni: Automatik
Karburanti: Naftë
Numri i Dyerve: 5
Ngjyra: Bardhë
Përshkrimi

Shes Mercedes C 220 2012,modeli Avengard ka klim tronik ka karrika me nxemje ka tempomat ka pulla ne timon ka navigacion ka senzor parkingu ka drita ksenon me lled eshte automatik tip tronik ka 137000 km sapo ka ardhur nga gjermania dhe eshte ne gjendje teknike shum te mire.045-966-353

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Mercedes
Emri: 04******** Shfaq telefonin