Banese me qera/Mbrapa AAKs/Ulpiane- Prishtine


200€
Publikuar më May 17, 2021 | Numri i Vizitave: 150 | ID: #0399
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Te Super viva
Numëri i telefonit: +38344248277
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Sipërfaqja: 50 m2
Përshkrimi

Banese me qera per afat te gjate dhe te shkurter. Banesa gjendet ne lagjen Ulpiana ne Prishtine mbrapa AAKs afer qebaptores te Nazi.
Banesa gjendet ne katin e trete dhe eshte komplet e mobiluar.
Per me shume info +38344248277

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Kastriot
Emri: 04******** Shfaq telefonin