Banese me qera/Mbrapa AAKs/Ulpiane- Prishtine


200€
Publikuar më May 04, 2021 | Numri i Vizitave: 46 | ID: #0395
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: ULPIANE
Numëri i telefonit: +38344248277
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Sipërfaqja: 50 m2
Përshkrimi

Leshohet banesa me qera ne Prishtine/Ulpiane - me saktesisht mbrapa AAKs.
AFER SUPER VIVES dhe Albi marketit
Banesa ka 2 dhoma, gjendet ne katin e trete dhe eshte komplet e mobiluar.
Per me shume info +38344248277 i njejti edhe ne viber

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Kastriot
Emri: 04******** Shfaq telefonin