Banese me qera/Mbrapa AAKs/Ulpiane- Prishtine


220€
Publikuar më Apr 26, 2021 | Numri i Vizitave: 46 | ID: #0390
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Numëri i telefonit: +38344248277
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Sipërfaqja: 50 m2
Përshkrimi

Leshohet banesa me qera mbrapa AAKs ne lagjen ulpiana ne Prishtine.
Banesa ka dy dhoma, gjendet ne katin e trete dhe eshte komplet e mobiluar.
Per me shume info lajmrohuni ne nr: +38344248277 i njejti edhe ne viber.

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Kastriot
Emri: 04******** Shfaq telefonin