Banese me qira


250€
Publikuar më Mar 09, 2021 | Numri i Vizitave: 86 | ID: #0364
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Numëri i telefonit: 044167860
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Sipërfaqja: 63 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Rrethina:
Afër qendres
Afër parkut
Përshkrimi

Banesa gjendet ndermjet Hotelit Sirius dhe Parkut te Qytetit. Eshte 63m2, ka 2 dhoma, kuzhine, banjo, korridor dhe ballkon. Eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Ardiana
Emri: 04******** Shfaq telefonin