LOKAL ME QIRA NE QT "KODRA E DIELLIT"- PRISHTINE


150€
Publikuar më Feb 28, 2021 | Numri i Vizitave: 146 | ID: #0358
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: QT "KODRA E DIELLIT" NR.48
Numëri i telefonit: 044141035
Sipërfaqja: 16 m2
Përshkrimi

JEP LOKALIN ME QIRA. LOKALI NDODHET NE QENDREN TREGTARE KODRA E DIELLIT, NR.48. AFER SHKOLLES FILLORE “ISMAIL QEMAILI” - PRISHTINE. ESHTE I LIRE QE NGA 01.03.2021. MADHESIA 16 M2. ÇMIMI 150€. NUK KA INVENTAR. KA NGROHJE QENDRORE DHE KONDICIONER. ESHTE I PERSHTATSHEM PER ZYRE-BYRO, AVOKATURE, ZEJE: RROBAQEPESE, THONJTORE, PIKTURE; MINIBIZNES, ETJ. INFORMATAT NE TELEFON 044141035, VIBER:+38344141035;

E-MAIL: [email protected]

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Bajrush
Emri: 04******** Shfaq telefonin