Shitet ose ndërrohet banesa në Bregun e Diellit në Prishtinë me një banesë në Durrës


85000€
Publikuar më Jan 17, 2021 | Numri i Vizitave: 169 | ID: #0339
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Prishtinë të Bregu i Diellit
Numëri i telefonit: 004917213459196
Kondicioni: i/e përdorur
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 1
Sipërfaqja: 118 m2
Viti i ndërtimit: 1998
Cilësit e Prones:
Ngrohje qendrore
Garazhë
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Linjë Telefoni
Rrethina:
Afër qendres
Afër shkollës fillore
Afër shkollës mesme
Afër kolegjit/universitetit
Afër bibliotekës
Afër dyqaneve
Afër restorantit
Afër parkut
Afër spitalit
Afër shtëpis të shëndetit
Afër asfaltit
Përshkrimi

Shitet dhe mund të ndërrohet banesa në Bregun e Diellit ,në rrugën “Bedri Shala” NR-80/10.10.000 Prishtinë.
Banesa posedon 1 dhomë, sallon ndeje, 3 dhoma fjetje ,kuzhinë,1. shpajz,1.banjo ,1.koridor dhe 1.ballkon me ndriçim dielli që nga lindja deri në perëndim .Po ashtu banesa ka edhe një garazhë dhe bodrumin e vet me Nr-10. Objekti ka 5 kate , banesa është ne katin 4 dhe pa ashensor, por banoret planifikojnë ta montojnë ashensorin. Ndërtimi është i pas luftës nga e cila është rinovuar edhe një herë siç shihet edhe në fotot e më poshtme. Kuzhina është e re modeli ma i ri. Banesa ka 101 m² 12m² garazh dhe 5 m² bodrum ,118 m² gjithsejtë. Pos garazheve aty janë dhe 3 parkingje për mysafir.

Edhe një përparësi ka ky lokalitet qe shtëpitë për rreth janë duke i rrënuar kompanitë e mëdha kështu qe aty është ndërtimi me infrastrukture te kohës moderne Aty pritet edhe te behet një qendër tregtare dhe komplekse banimesh moderne. Banesa gjendet afër xhambazëve qe përfshihet me Prishtinën e reago pas përmendores se Dr ,Ibrahim rugoves. Për 7 minuta këmbë arrin ne qendër të qytetit të Grand Hoteli. Autobus ka në çdo 15 minuta. Është afër edhe me Qendrën e studentëve. Lokale shitore, shërbime shëndetësore ka në afërsi te mjaftueshme.
Çmimi i shitjes është sipas 85.000 ose ka edhe si opsion ndërrim me një banesë ne Durrës.
Kontakti dhe informatat në Gjermani të pronari Asllan Dibrani:
Mobil: 0049 - 172/ 134 91 96
Mobil: 0049 - 179/ 501 74 84
Te gjithë telefonat kanë viber ose whatsapp
Po edhe përmes emalit [email protected] mund të na shkruani në inbox te FB-së Luan –Asllan Dibrani.

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Asllan Dibrani
Emri: 00******** Shfaq telefonin