Jap banese me Qira prishtine dardani


Publikuar më Jan 15, 2021 | Numri i Vizitave: 58 | ID: #0335
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Ngrohje qendrore
Rrethina:
Afër qendres
Përshkrimi

Jap banesen me qira ne prishtine , dardani . Banesa eshte e renovuar dhe mobilet jan poosit posedon 2 dhoma gjumi banjo wc ballkon sallon dhe kuzhin

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: 04******** Shfaq telefonin