Jogi


70€
Publikuar më Nov 06, 2020 | Numri i Vizitave: 272 | ID: #0301
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Kolovicë
Numëri i telefonit: +38349/787/955
Kondicioni: i/e re
Përshkrimi

Shitet jogi ortoped 1.80×2.0 cm i pa përdorur dmth i ri sungjer gjysum i presum me trashësi 18 cm pjesa e jashme hiqet dhe pastrohet më rrobalarse etj...

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Besi
Emri: 04******** Shfaq telefonin