Shitet banesa njëdhomëshe në Bregu i Diellit në adresën Aktash


38000€
Publikuar më Nov 01, 2020 | Numri i Vizitave: 474 | ID: #0295
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Aktash 3
Numëri i telefonit: 044312215
Kondicioni: i/e përdorur
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Sipërfaqja: 34 m2
Cilësit e Prones:
Ngrohje qendrore
Parkim
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Rrethina:
Afër institucionit parashkollor
Afër shkollës fillore
Afër kolegjit/universitetit
Afër dyqaneve
Afër restorantit
Afër shtëpis të shëndetit
Afër trafikut urban
Afër asfaltit
Afër fushës sportive
Përshkrimi

Shitet banesa njëdhomëshe në Bregu i Diellit në adresën Aktash III Blloku 5/1 Nr.12. banesat e himta, afer postes së vogël, banesa gjendet ne katin e 4 ka nxemje qendrore, posedon kuzhinën dhe një dhomë ndaras, dokumentacionin në rregull përkthimi I menjëhershëm, çmimi 38000 €. Tel. 044/312-2 15 edhe viber e WhatsApp.

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Bleron
Emri: 04******** Shfaq telefonin